Z hlavy na nohy!

Kandidáti za SZ

26.09.2010 22:01

Kandidátní listina pro volební obvod I.: Praha 1, Praha 6, Praha 17, Praha - Zličín, Praha - Přední Kopanina, Praha Nebušice, Praha - Lysolaje, Praha - Suchdol
 

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. Mgr. Petra Kolínská 35 lingvistka a zastupitelka Hl. m. Prahy a MČ Praha 6 Praha 6 SZ SZ
2. Mgr. Filip Pospíšil, Ph.D. 37 antropolog, publicista, zastupitel MČ Praha 1 Praha 1 BPP SZ
3. Bc. Anatol Macháček 63 zaměstnanec veřejné správy Praha 1 SNK ED SNK ED
4. MUDr. Antonín Nechvátal 45 lékař Praha 6 SZ SZ
5. Ing. Petr Hejl 50 starosta MČ Praha - Suchdol Praha - Suchdol BPP SZ
6. PhDr. Monika Janíková 55 psycholožka Praha 6 BPP SNK ED
7. Ing. Gozel Challyjeva 34 finanční analytička Praha 1 SZ SZ
8. ak. mal. Jana Slámová 62 restaurátorka Praha 1 BPP SNK ED
9. JUDr. Jan Holub, LL.M. 33 advokát Praha - Nebušice SZ SZ


Kandidátní listina pro volební obvod II.: Praha 5, Praha 13, Praha - Řeporyje, Praha - Slivenec, Praha - Velká Chuchle, Praha - Lochkov, Praha 16, Praha - Zbraslav, Praha - Lipence

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. Ing. Zuzana Drhová, PhD. 47 sociální ekoložka, expertka na územní plánování, zastupitelka Hl. m. Prahy Praha 13 SZ SZ
2. Ing. Marcela Holovská 57 zaměstnankyně banky a místostarostka MČ Praha - Řeporyje Praha - Řeporyje BPP SNK ED
3. Ing. Ondřej Velek 54 konzultant sociálních a environmentálních projektů, zastupitel MČ Praha 5 Praha 5 SZ SZ
4. Mgr. Lukáš Budín 31 politolog, zastupitel MČ Praha 5 Praha 5 SZ SZ
5. Mgr. Terezie Hradílková 49 ředitelka neziskové organizace Praha 5 BPP SZ
6. Ing. Ondřej Hofmeister 39 stavební inženýr, zastupitel MČ Praha - Zbraslav Praha - Zbraslav BPP SZ
7. Ing. Eva Hochheimerová, MA, FCCA 61 finanční expertka a zastupitelka MČ Praha 5 Praha 5 BPP SNK ED
8. JUDr. Martin Rozumek 35 ředitel neziskové organizace Praha 16 BPP SZ
9. Ing. arch. David Vokurka 39 projektant, zastupitel MČ Praha - Velká Chuchle   BPP SZ


Kandidátní listina pro volební obvod III.: Praha 4, Praha 12

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. Mgr. Petr Štěpánek, CSc. 44 přírodovědec, vysokoškolský pedagog, zastupitel Hl. m. Prahy a MČ Praha 4 Praha 4 SZ SZ
2. Mgr. Alžběta Rejchrtová 63 překladatelka, učitelka, předsedkyně o.s. Občané postižení severojižní magistrálou, zastupitelka MČ Praha 4 Praha 4 SZ SZ
3. Ing. Renata Skronská 56 mediální manažerka Praha 1 SNK ED SNK ED
4. Mgr. Iva Kotvová 51 geografka, zastupitelka Hl. m. Prahy a Prahy 4 Praha 4 SZ SZ
5. Ing. Eva Tylová 50 ekoložka, zastupitelka Hl. m. Prahy a MČ Praha 12 Praha 12 SZ SZ
6. MUDr. Nina Pacholíková 57 lékařka Praha 1 BPP SNK ED
7. Karel Kerouš 54 pracovník ČIŽP, zastupitel MČ Praha 12 Praha 12 SZ SZ
8. RNDr. Ivana Bursíková 51 ředitelka estátní neziskové organizace a zastupitelka MČ Praha 4 Praha 4 SNK ED SNK ED
9. RNDr. Jiří Bendl, CSc. 54 přírodovědec, vysokoškolský pedagog a zastupitel MČ Praha 4 Praha 4 SZ SZ


Kandidátní listina pro volební obvod IV.: Praha 7, Praha 8, Praha - Troja, Praha - Dolní Chabry, Praha - Březiněves, Praha - Čakovice, Praha 18, Praha - Ďáblice

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. Mgr. Ondřej Mirovský, M.EM. 31 zastupitel MČ Praha 7, přírodovědec a zakladatel o.s. Zachraňme Letnou Praha 7 SZ SZ
2. MgA. Petr Vilgus Ph.D. 35 novinář a fotograf, zastupitel MČ Praha 8 Praha 8 SZ SZ
3. David Večeřa 42 poradce a zastupitel MČ Praha 7 Praha 7 SNK ED SNK ED
4. Hana Francová 47 specialistka pro informatiku, předsedkyně o.s. Nad Drahaňským údolím, zastupitelka MČ Praha 8 Praha 8 SZ SZ
5. Vlastimil Štípský 51 živnostník Praha 7 BPP SNK ED
6. David Binar 43 zastupitel MČ Praha 7, výkonný ředitel sdružení zodpovědných výrobců lihovin Praha 7 SZ SZ
7. Ing. Ing. Eliška Vejchodská, Ph.D. 32 vyučující na vysoké škole v oboru ekonomie a politika životního prostředí Praha 8 BPP SZ
8. Mgr. Silvie Kratochvílová 32 lektorka vzdělávacích programů pro pedagogy, místopředsedkyně o.s. Zachraňme Letnou Praha 7 SZ SZ
9. RNDr. Milan Press 53 biochemik a manažer Praha 9 SNK ED SNK ED


Kandidátní listina pro volební obvod V.: Praha 2, Praha 3, Praha 9, Praha 19, Praha - Vinoř, Praha - Satalice

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. RNDr. Jiří Witzany, Ph.D. 44 vysokoškolský pedagog, zastupitel Hl. m. Prahy Praha 6 SNK ED SNK ED
2. Mgr. Ondřej Rut 28 sociální ekolog, manažer skrukturálních fondů EU, zastupitel MČ Praha 3 Praha 3 SZ SZ
3. Ing. Karel Jech 47 úředník SFŽP, zastupitel Hl. m. Prahy Praha 2 SZ SZ
4. Josef Jiroušek 42 technický konzultant Praha 9 BPP SNK ED
5. Ivana Königsmarková 56 porodní asistentka Praha 2 BPP SNK ED
6. Bc. Matěj Stropnický 26 novinář, zastupitel MČ Praha 3 Praha 3 SZ SZ
7. Ing. Marie Plocková 61 ředitelka SŠ v Panské Praha - Řeporyje BPP SZ
8. Mgr. Michal Uhl 25 sociolog, VŠ učitel, zastupitel MČ Praha 2 Praha 2 SZ SZ
9. MUDr. Jan Rybka 61 lékař Praha 1 BPP SNK ED


Kandidátní listina pro volební obvod VI.: Praha 10, Praha 14, Praha 20, Praha - Dolní Počernice, Praha - Štěrboholy

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. RNDr. Jana Ryšlinková 59 děkanka vysoké školy US Business School Praha, zatupitelka Hl. m. Prahy Praha 7 EDS SNK ED
2. Mgr. Ivana Cabrnochová 35 pedagožka zdravotně postižených, zastupitelka MČ Praha 10 Praha 10 SZ SZ
3. Ing. Ilona Picková 43 pedagožka, koordinátorka ekologické výchovy, zastupitelka MČ Praha 14 Praha 14 SZ SZ
4. PhDr. Ivan Gabal 59 sociolog Praha 6 EDS SNK ED
5. Roman Rogner 42 konzultant ochrany zvířat Praha 10 SZ SZ
6. Ing. Petr Hukal 30 analytik, projektový koordinátor Praha 14 SZ SZ
7. Hana Havlíčková 44 účetní, zastupitelka MČ Praha 20 Praha 20 SNK ED SNK ED
8. Miloš Mrkvička 44 živnostník, zastupitel MČ Praha 10 Praha 10 SZ SZ
9. Bc. Michal Prager 29 sociální pracovník Praha 14 SZ SZ


Kandidátní listina pro volební obvodu VII.: Praha 11, Praha 15, Praha 21, Praha 22, Praha - Dolní Měcholupy, Praha - Petrovice, Praha - Křeslice, Praha - Újezd, Praha - Šeberov, Praha - Kunratice, Praha - Libuš, Praha - Benice, Praha - Dubeč, Praha - Běchovice, Praha - Koloděje, Praha - Klánovice, Praha - Kolovraty, Praha - Nedvězí, Praha - Královice

poř. jméno věk povolání bydliště polit. přísl. nominuje
1. Mgr. Olga Sedláčková, M.B.A. 47 ekonomka a manažerka evropských fondů Praha 13 SNK ED SNK ED
2. Miroslav Štajner 59 manažer, zastupitel MČ Praha - Libuš Praha - Libuš BPP SNK ED
3. Ing. Ladislav Hrabal, CSc. 72 technik, soudní znalec, zastupitel MČ Praha - Klánovice Praha - Klánovice SZ SZ
4. Martin Helebrant 48 zaměstnanec banky Praha 6 BPP SNK ED
5. Ing. Miroslav Punčochář, DSc. 55 vědecký pracovník, zastupitel MČ Praha 11 Praha 11 SZ SZ
6. Mgr. Stanislava Bartošová 37 koordinátorka projektů Praha - Kolovraty SZ SZ
7. Zdena Petáková 46 geoložka a publicistka Praha 3 BPP SNK ED
8. Jakub Kartous 25 projektový manažer Praha 10 SZ SZ
9. PhDr. Marcel Pencák 35 redaktor, zastupitel MČ Praha 15 Praha 15 SZ SZ

 

Zpět

Vyhledávání

Naruby! © 2010 Všechna práva vyhrazena.

Eshop zdarma Webnode