Kandidáti za SZ
26.09.2010 22:01Kandidátní listina pro volební obvod I.: Praha 1, Praha 6, Praha 17, Praha - Zličín, Praha - Přední Kopanina, Praha Nebušice, Praha - Lysolaje, Praha - Suchdol
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | Mgr. Petra Kolínská | 35 | lingvistka a zastupitelka Hl. m. Prahy a MČ Praha 6 | Praha 6 | SZ | SZ |
2. | Mgr. Filip Pospíšil, Ph.D. | 37 | antropolog, publicista, zastupitel MČ Praha 1 | Praha 1 | BPP | SZ |
3. | Bc. Anatol Macháček | 63 | zaměstnanec veřejné správy | Praha 1 | SNK ED | SNK ED |
4. | MUDr. Antonín Nechvátal | 45 | lékař | Praha 6 | SZ | SZ |
5. | Ing. Petr Hejl | 50 | starosta MČ Praha - Suchdol | Praha - Suchdol | BPP | SZ |
6. | PhDr. Monika Janíková | 55 | psycholožka | Praha 6 | BPP | SNK ED |
7. | Ing. Gozel Challyjeva | 34 | finanční analytička | Praha 1 | SZ | SZ |
8. | ak. mal. Jana Slámová | 62 | restaurátorka | Praha 1 | BPP | SNK ED |
9. | JUDr. Jan Holub, LL.M. | 33 | advokát | Praha - Nebušice | SZ | SZ |
Kandidátní listina pro volební obvod II.: Praha 5, Praha 13, Praha - Řeporyje, Praha - Slivenec, Praha - Velká Chuchle, Praha - Lochkov, Praha 16, Praha - Zbraslav, Praha - Lipence
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | Ing. Zuzana Drhová, PhD. | 47 | sociální ekoložka, expertka na územní plánování, zastupitelka Hl. m. Prahy | Praha 13 | SZ | SZ |
2. | Ing. Marcela Holovská | 57 | zaměstnankyně banky a místostarostka MČ Praha - Řeporyje | Praha - Řeporyje | BPP | SNK ED |
3. | Ing. Ondřej Velek | 54 | konzultant sociálních a environmentálních projektů, zastupitel MČ Praha 5 | Praha 5 | SZ | SZ |
4. | Mgr. Lukáš Budín | 31 | politolog, zastupitel MČ Praha 5 | Praha 5 | SZ | SZ |
5. | Mgr. Terezie Hradílková | 49 | ředitelka neziskové organizace | Praha 5 | BPP | SZ |
6. | Ing. Ondřej Hofmeister | 39 | stavební inženýr, zastupitel MČ Praha - Zbraslav | Praha - Zbraslav | BPP | SZ |
7. | Ing. Eva Hochheimerová, MA, FCCA | 61 | finanční expertka a zastupitelka MČ Praha 5 | Praha 5 | BPP | SNK ED |
8. | JUDr. Martin Rozumek | 35 | ředitel neziskové organizace | Praha 16 | BPP | SZ |
9. | Ing. arch. David Vokurka | 39 | projektant, zastupitel MČ Praha - Velká Chuchle | BPP | SZ |
Kandidátní listina pro volební obvod III.: Praha 4, Praha 12
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | Mgr. Petr Štěpánek, CSc. | 44 | přírodovědec, vysokoškolský pedagog, zastupitel Hl. m. Prahy a MČ Praha 4 | Praha 4 | SZ | SZ |
2. | Mgr. Alžběta Rejchrtová | 63 | překladatelka, učitelka, předsedkyně o.s. Občané postižení severojižní magistrálou, zastupitelka MČ Praha 4 | Praha 4 | SZ | SZ |
3. | Ing. Renata Skronská | 56 | mediální manažerka | Praha 1 | SNK ED | SNK ED |
4. | Mgr. Iva Kotvová | 51 | geografka, zastupitelka Hl. m. Prahy a Prahy 4 | Praha 4 | SZ | SZ |
5. | Ing. Eva Tylová | 50 | ekoložka, zastupitelka Hl. m. Prahy a MČ Praha 12 | Praha 12 | SZ | SZ |
6. | MUDr. Nina Pacholíková | 57 | lékařka | Praha 1 | BPP | SNK ED |
7. | Karel Kerouš | 54 | pracovník ČIŽP, zastupitel MČ Praha 12 | Praha 12 | SZ | SZ |
8. | RNDr. Ivana Bursíková | 51 | ředitelka estátní neziskové organizace a zastupitelka MČ Praha 4 | Praha 4 | SNK ED | SNK ED |
9. | RNDr. Jiří Bendl, CSc. | 54 | přírodovědec, vysokoškolský pedagog a zastupitel MČ Praha 4 | Praha 4 | SZ | SZ |
Kandidátní listina pro volební obvod IV.: Praha 7, Praha 8, Praha - Troja, Praha - Dolní Chabry, Praha - Březiněves, Praha - Čakovice, Praha 18, Praha - Ďáblice
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | Mgr. Ondřej Mirovský, M.EM. | 31 | zastupitel MČ Praha 7, přírodovědec a zakladatel o.s. Zachraňme Letnou | Praha 7 | SZ | SZ |
2. | MgA. Petr Vilgus Ph.D. | 35 | novinář a fotograf, zastupitel MČ Praha 8 | Praha 8 | SZ | SZ |
3. | David Večeřa | 42 | poradce a zastupitel MČ Praha 7 | Praha 7 | SNK ED | SNK ED |
4. | Hana Francová | 47 | specialistka pro informatiku, předsedkyně o.s. Nad Drahaňským údolím, zastupitelka MČ Praha 8 | Praha 8 | SZ | SZ |
5. | Vlastimil Štípský | 51 | živnostník | Praha 7 | BPP | SNK ED |
6. | David Binar | 43 | zastupitel MČ Praha 7, výkonný ředitel sdružení zodpovědných výrobců lihovin | Praha 7 | SZ | SZ |
7. | Ing. Ing. Eliška Vejchodská, Ph.D. | 32 | vyučující na vysoké škole v oboru ekonomie a politika životního prostředí | Praha 8 | BPP | SZ |
8. | Mgr. Silvie Kratochvílová | 32 | lektorka vzdělávacích programů pro pedagogy, místopředsedkyně o.s. Zachraňme Letnou | Praha 7 | SZ | SZ |
9. | RNDr. Milan Press | 53 | biochemik a manažer | Praha 9 | SNK ED | SNK ED |
Kandidátní listina pro volební obvod V.: Praha 2, Praha 3, Praha 9, Praha 19, Praha - Vinoř, Praha - Satalice
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | RNDr. Jiří Witzany, Ph.D. | 44 | vysokoškolský pedagog, zastupitel Hl. m. Prahy | Praha 6 | SNK ED | SNK ED |
2. | Mgr. Ondřej Rut | 28 | sociální ekolog, manažer skrukturálních fondů EU, zastupitel MČ Praha 3 | Praha 3 | SZ | SZ |
3. | Ing. Karel Jech | 47 | úředník SFŽP, zastupitel Hl. m. Prahy | Praha 2 | SZ | SZ |
4. | Josef Jiroušek | 42 | technický konzultant | Praha 9 | BPP | SNK ED |
5. | Ivana Königsmarková | 56 | porodní asistentka | Praha 2 | BPP | SNK ED |
6. | Bc. Matěj Stropnický | 26 | novinář, zastupitel MČ Praha 3 | Praha 3 | SZ | SZ |
7. | Ing. Marie Plocková | 61 | ředitelka SŠ v Panské | Praha - Řeporyje | BPP | SZ |
8. | Mgr. Michal Uhl | 25 | sociolog, VŠ učitel, zastupitel MČ Praha 2 | Praha 2 | SZ | SZ |
9. | MUDr. Jan Rybka | 61 | lékař | Praha 1 | BPP | SNK ED |
Kandidátní listina pro volební obvod VI.: Praha 10, Praha 14, Praha 20, Praha - Dolní Počernice, Praha - Štěrboholy
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | RNDr. Jana Ryšlinková | 59 | děkanka vysoké školy US Business School Praha, zatupitelka Hl. m. Prahy | Praha 7 | EDS | SNK ED |
2. | Mgr. Ivana Cabrnochová | 35 | pedagožka zdravotně postižených, zastupitelka MČ Praha 10 | Praha 10 | SZ | SZ |
3. | Ing. Ilona Picková | 43 | pedagožka, koordinátorka ekologické výchovy, zastupitelka MČ Praha 14 | Praha 14 | SZ | SZ |
4. | PhDr. Ivan Gabal | 59 | sociolog | Praha 6 | EDS | SNK ED |
5. | Roman Rogner | 42 | konzultant ochrany zvířat | Praha 10 | SZ | SZ |
6. | Ing. Petr Hukal | 30 | analytik, projektový koordinátor | Praha 14 | SZ | SZ |
7. | Hana Havlíčková | 44 | účetní, zastupitelka MČ Praha 20 | Praha 20 | SNK ED | SNK ED |
8. | Miloš Mrkvička | 44 | živnostník, zastupitel MČ Praha 10 | Praha 10 | SZ | SZ |
9. | Bc. Michal Prager | 29 | sociální pracovník | Praha 14 | SZ | SZ |
Kandidátní listina pro volební obvodu VII.: Praha 11, Praha 15, Praha 21, Praha 22, Praha - Dolní Měcholupy, Praha - Petrovice, Praha - Křeslice, Praha - Újezd, Praha - Šeberov, Praha - Kunratice, Praha - Libuš, Praha - Benice, Praha - Dubeč, Praha - Běchovice, Praha - Koloděje, Praha - Klánovice, Praha - Kolovraty, Praha - Nedvězí, Praha - Královice
poř. | jméno | věk | povolání | bydliště | polit. přísl. | nominuje |
1. | Mgr. Olga Sedláčková, M.B.A. | 47 | ekonomka a manažerka evropských fondů | Praha 13 | SNK ED | SNK ED |
2. | Miroslav Štajner | 59 | manažer, zastupitel MČ Praha - Libuš | Praha - Libuš | BPP | SNK ED |
3. | Ing. Ladislav Hrabal, CSc. | 72 | technik, soudní znalec, zastupitel MČ Praha - Klánovice | Praha - Klánovice | SZ | SZ |
4. | Martin Helebrant | 48 | zaměstnanec banky | Praha 6 | BPP | SNK ED |
5. | Ing. Miroslav Punčochář, DSc. | 55 | vědecký pracovník, zastupitel MČ Praha 11 | Praha 11 | SZ | SZ |
6. | Mgr. Stanislava Bartošová | 37 | koordinátorka projektů | Praha - Kolovraty | SZ | SZ |
7. | Zdena Petáková | 46 | geoložka a publicistka | Praha 3 | BPP | SNK ED |
8. | Jakub Kartous | 25 | projektový manažer | Praha 10 | SZ | SZ |
9. | PhDr. Marcel Pencák | 35 | redaktor, zastupitel MČ Praha 15 | Praha 15 | SZ | SZ |
———
Zpět